Zpráva Vysoká 2013

Zdravím vás za všechny účastníky a posílám veliký díky za organizaci. Díky větru a ostatním živlům byla velice dobrá viditelnost. Jinak se to všem zúčastněným velice líbilo i nejmenší čertici tříleté Nikolce. Mladí šli v mrazu a silném větru na stanoviště z K.Hory pěšky ( 10 km ), my staří jsme použili čtyři kola.
Sešlo se nás asi 15. Mladí šli pěšky z Kutné Hory i přes mráz a silný vítr zdolali 10 km a pěkný kopec.
Měli jsme oheň i povídání o  keltské kultuře i ostatních stanovištích. Dohlednost byla díky jasné noci a silnému větru velice dobrá. Dostali jsme zprávu až z H3, což je asi 40 km vzdušnou čarou. I my viděli signály z Podvek, Žandova, Oškobrhu a další naskakující světla, která teprve nyní identifikujeme pomocí mapy a časů. Bohužel na některých stanovištích byly problémy s odpálením, například C4 a C2.
Moc děkujeme za skvělou organizaci, všem se to moc líbilo. I drsné počasí přispělo k ojedinělé atmosféře celé akce. Vítr ani zima nevadily. Zdravíme všechny a těšíme se na další.
Malou fotoreportáž ze stanoviště C3 – Vysoká u Kutné Hory najdete zde: http://hadec.rajce.idnes.cz/Telegraf_keltsky/ .

Ještě jednou díky, budeme vzpomínat celý rok a těšit se na další .
S úctou Naďa Žahourková – Kolín

One Comment on “Zpráva Vysoká 2013”

  1. Dobrý den, budeme mít letos 2014 nově udělané stanoviště nad Kutnou Horou. Mohla byste mi prosím poslat na sebe kontakt, abychom měli kontrolní spojení. Díky, Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *