Zpráva Rovnina 2014

V příloze je zachycena celá početná skupina čertů, až tedy na mne. Bylo tam dalších asi 7 lidí, kteří na dotaz, zda jsou čerti neodpověděli, a pokračovali na rozhlednu. Takže oficiálně Rovnina byla obsazena čtyřmi čerty.
Počasí nám přálo, až na ten neskutečný vítr. Nevím, jak jste toho dosáhly, ale nechejte si to patentovat – od 18:00 do 20:00 foukal soustavně vítr, nefoukalo jen asi dvě minuty. Přesně v době, kdy jsem měl odpálit ohňostroj. Lámal jsem si hlavu jak to v tom vichru udělat, ale vyřešili jste to za nás. Jelikož jsem nestihl zorganizovat přijatelnou účast, vatra nebyla v mých silách. Zůstalo jen u rachejtlí.
Viditelnost byla solidní. Javořinu obvykle vidíme zřetelně, teď nám musely stačit občas probliknuvší osvětlení vysílače a místy z oparu vystupující vatra, která byla nedaleko od vysílače. Ohňostroj už byl viditelný lépe.

Viděli jsme:

Velkou Javořinu
Uherský Brod
Skalku u Bojkovic
Hostětín
Maršov
Kopec nad Modrou
Brdo
Napajedla

Kelníky, na které jsme měli navázat, jsme buď přehlédli, nebo ohňostroj nebyl dost vysoko. Normálně na ty místa není vidět, ale ohňostroj teoreticky vidět můžeme.

Děkuji mnohokrát za možnost se zúčastnit takové akce. Přeji spoustu kladných ohlasů, hustou síť obsazených kopců, dobré počasí pro příští rok.
Na příští rok máme přislíbenou spolupráci města, tak doufám že čerti nebudou čtyři ale alespoň čtyřicet.
Na příští rok se těší čert Myslivec s rodinou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *