Zpráva Ovčí vrch 2013

– Počet účastníků 6, z toho jedna žena
– Signál viděla jen má žena, pouze z předchozího stanoviště – F51 – Branišovský vrch u Branišova. Zaměřovali jsme se pouze na Branišovský vrch a na F5 – Zbraslavský vrch (ten jsme neviděli vůbec). Ostatní jsme nesledovali – ani nás nenapadlo, že bysme mohli některá jiná stanoviště vidět – ale v Diskuzi na stránkách KT píše Petr, že nás možná viděli až ze stanoviště F1 – Mitterwald v Brdech! Nicméně jestli nás viděli ostatní, zvláště z okolních kopců, nevíme.
Odpalovali jsme poněkud se zpožděním (nebyli jsme si jistí zahlédnutím signálu a vzhledem k tomu, že jsme byli slepé zakončení, tak jsme až tak nespěchali a ještě vyčkávali). V každém případě příští rok budeme muset pořešit odpalovací místo (je daleko od pozorovacího) a případně další mezikopec, aby byl předchozí signál blíž.
Na nás navazovala ještě Vlčí hora, na které měl být neoficiálně někdo z místních, ale nic o něm zatím nevím. V každém případě to vypadá, že příští rok se zapojí další lidi z okolních vesnic a signál půjde dál! 🙂
Fotografie ale nemáme, příští rok se snad polepšíme. Díky za vaše nasazení a ať se daří.
Pavel Sláma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *