Zpráva Děčínský Sněžník 2014

Ahoj , Dobrý den vrchní čerte, hlásí se stanoviště s kódovým označením A-24 Děčínský Sněžník . Hlásím mise splněna !
Světelný signál byl pouze jeden, druhá světlice selhala ( naše poučení pro příště ), přesto jsme odpálili signál přesně na čas ! Ze stanoviště Děčínský Sněžník jsme viděli další stanoviště Chmelník , Blansko , Javorský vrch i Sokolí Vrch . Po odpálení signálu ve 20.30 nás déšť zahnal do útulné restaurace, která se stala naším útočištěm !
Chtěl bych na tom to místě poděkovat majiteli této restaurace panu ing.Ladislavu Šindelářovi , za to že nám poskytl střechu nad hlavou a taky že se nám po celou dobu vzorně věnoval ! Bez jeho pomoci , by jsme museli tuto akci předčasně ukončit !
Na tom to stanovišti se nás sešlo celkem 10 keltů a keltek . I přes tento nízký počet se celá akce zdařila ! Součástí této akce byl i keltský rituál který vedla moje kamarádka , čarodějka a kněžka v jedné osobě paní Hanka Ajasta Hrušková z Prahy !
Za sebe musím ještě říct , že jsem byl ohromen jak funguje tento prastarý způsob dorozumívání! A že ještě funguje i po dvouch tisících letech !
Pane Hela máte mou poklonu za tu bezvadnou organizaci . Pane Hela já vám tleskám, za to jak jste dokázal propojit celou naší republiku! Chtěl bych taky poděkovat , duchovnímu otci této akce za to že nezapomněl na odkaz Starých Keltů ! K civilizaci, ke které se hrdě hlásím ! Přál bych si jednou , propojit tímto způsobem celou keltskou Evropu !
Chci taky na tomto místě vyslovit své přání ! Pane Hela rád bych si s vám tykal a už teď se hlásím na příští ročník 2015 , opět jako čert ! a pokud to půjde za se na děčínském Sněžníku ! V příloze vám posílám pár fotografií z této akce ! Omlouvám že na nich není odpálení světlice .
Děkuji vám  ještě jednou a přeji vám hezký den . Promiň Te že toto hlášení posílám až dnes . Pracovní povinnosti mi to nedovolili .
S přátelským pozdravem Čert Milan Elf Labaš z Děčína

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *