Připravujeme KT 2020

21.března 2020 se uskuteční 11.ročník Keltského telegrafu.
Na webu je zprovozněna registrace nových a potvrzování stávajích stanovišť.
Především pro nové zájemce o registraci nového kopce je zde článek Chcete se stát čertem?

Když se chcete akce zúčastnit, nemusíte si nutně registrovat “vlastní” kopec. Můžete si najít v mapě některý blízko vašeho bydliště a zúčastnit se akce společně s dalšími nadšenci.

8 Comments on “Připravujeme KT 2020”

 1. …stanoviště C19 oppidum Stradonice hlásí , že dnes 19.2.2020 jsme si na poště vyzvedli povolení z CHKO Křivoklátsko k jednorázovému rozdělání ohně při pořádání KT 2020 , tímto děkujeme za kladný přístup a ochotné jednání vedení CHKO Křivoklátsko, které má pro naši akci pochopení a vzájemná spolupráce je bezproblémová … Myslím si , že tato informace je pro veškeré zájemce o KT a i pro ostatní zainteresované osob ohledně KT naprosto vyčerpávající …. Bergix

 2. Dobrý den , chtěli bychom se letos zúčastnit , ale nevím kde bych našla podrobnější info , mapu atd jsme zkoukli. Je možné kontaktovat příslušného čerta a domluvit se sním např ohledně přesného času = kdy tam máme být , co s sebou , kde zaparkovat atd ? Tyto informace jsme zatím nedohledali.Jame jižní čechy táborsko.
  Děkuji mo za info
  Lydie

  1. Dobrý den, e-mailové adresy čertů na stanovištích se zobrazují jen pokud s tím čert souhlasí. Napište nám e-mail na info@keltskytelegraf.cz , které stanoviště vás zajímá a my vám pošleme kontakt. Jinak ale u většiny stanovišť stačí přijít na místo a není nutné nějaké složité domlouvání.

  2. Dobrý večer, bude se KT konat v závislosti zrušení akcí nad 100 lidí? Chtěly jsme tento rok navštívit poprvé a teď jsme na vážkách, jestli se konat vůbec bude… Děkuji předem za odpověď

   1. Zdravím Vás, nejsem sice organizátor, jen účastník, nicméně prostá logika říká, že omezení se vztahuje na konkrétní stanoviště. Akce jako celku se samozřejmě určitě účastní více než sto lidí, ale v konečném důsledku bude zřejmě záležet na tom, kolik se jich sejde na daném místě.

  1. Konec registrací bývá asi 1 týden před akcí, takže asi do 15.března. Vyjímky jdou udělat i potom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *