Připravujeme KT 2018

V sobotu 24.března 2018 si užijeme 9. ročník Keltského telegrafu !

Na webových stránkách se budou průběžně objevovat další informace. Doporučujeme Vám čas od času na ně zabrouzdat. Krátce před 24. březnem na nich bude zveřejněný plán tras s vysílacími časy pro jednotlivá stanoviště. Zašleme Vám ho rovněž e-mailem.

Registrace nového stanoviště

Když chcete registrovat nově vytvořené stanoviště Keltského telegrafu, pak klikněte na Registrace nového stanoviště. Při registraci nastavte stanoviště jako Potvrzené. Po uložení údajů musí správce vaše stanoviště schválit. To může trvat 1 – 2 dny. Pak se na mapě objeví značka na vašem stanovišti.

Potvrzení účasti starých čertů na existujících stanovištích

Když chcete potvrdit svoji účast v Keltském telegrafu 2018 a jste u stanoviště uvedeni jako čerti z minulých let, postupujte následovně:
a) Jestliže znáte své přihlašovací údaje (jméno a heslo), pak se můžete Přihlásit a upravovat informace o svém stanovišti. Potvrďte svoji účast v Keltském telegrafu 2018 tím, že vaše stanoviště nastavíte jako Potvrzené. Na mapě zkontrolujte, zda má červenou značku.
Pokud se vám to nedaří, napište nám zprávu.
b) Když neznáte svoje přihlašovací údaje, napište si o ně na e-mail info@keltskytelegraf.cz, ve zprávě udejte název svého stanoviště.

Odhlášení z Keltského telegrafu 2018

Když nechcete nebo se nemůžete účastnit Keltského telegrafu 2018, napište nám na e-mail telegraf@regenerace.cz !

Účast na kterémkoli stanovišti

Keltského telegrafu se můžete zúčastnit na kterémkoli stanovišti, které si vyberete na mapě. Krátce před akcí se v mapě dozvíte i časy, kdy budou stanoviště vysílat.

Můžete rovnou v sobotu večer vyrazit na kopec, anebo se e-mailem domluvit s čertem na podrobnostech.

10 Comments on “Připravujeme KT 2018”

 1. Tak jsme se konečně zůčastnili keltského telegrafu na rozhledně ve Veselici. Tedy já, manžel a moje kamarádka. Ještě tam byla čertice-organizátorka s manželem, nějaký pán, který nám otevřel rozhlednu a čtyři mladí. Nahoře pěkně fučelo, takže jsme měli problém se zapalováním světlic, ale manžel vzal naštěstí prskavky a od nich to šlo. Viděli jsme světlici na Helišově skále, po nás oheň na Malém chlumu a světlice na Kozárově. Člověk měl pocit sounáležitosti s ostatními neznámými lidmi.
  Navíc jsem byla rád, že přes svůj věk (61 let) a roztroušenou sklerózu jsem vylezla až na ochoz. Byla to moc bezvadná akce.

  1. Stanoviště Vršek -je to kopec mezi obcemi Dušejov -Zbilidy Je vidět velký špičák u Třeště i Tomšů kopec u Mirošova -Křemešník Bude-li viditelnost příznivá budu na kopečku Tak dobré vidění a hodně zdaru hajnej

 2. mám kamoša (CB) kterej je každou sobotu na stejnym kopcu a vidím že ten v mapě není – může se nahlásit kterýkoliv kopec, nebo jen některý z mapy? I při tom množství ohňů se zapalují postupně? To je asi na celou noc, že?

  1. Ahoj,
   ideální je stanoviště ze kterého vidíš na stanoviště další – pokud je to možné, Aby bylo stanoviště v mapě musí být účastník přihlášený a stanoviště potvrzené. Pokud chceš stanoviště zaregistrovat tak můžeš ještě dnes na adrese telegraf@regenerace.cz
   Úspěšné vítání Jara
   AL

 3. Dobrý den,
  tímto žádáme o heslo. Stanoviště již máme zaregistrované od loňského roku u rozhledny na Rýdově kopci u Děbolína. Nevím, zda máme o heslo žádat nově každý rok nebo si jej máme uložit a registrovat stále pod stejným heslem.

  Děkuji, čertice Marika

 4. Dobrý den, stanoviště Maršov je špatně označené v mapě. Každý rok střílíme od Lip nad Maršovem. Prosím o opravu.
  Děkuji. Čert Jarda

 5. opět přhlašuji duchcovskou marínu (50.5977122N, 13.7318453E souřadnice liptická vyhlídka 10m od sebe)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *