Připravujeme KT 2017

Čeká nás již 8. ročník Keltského telegrafu a to v sobotu 25.března 2017.

Pro organizaci Keltského telegrafu budeme i nadále co nejvíce využívat naše webové stránky www.keltskytelegraf.cz. Prosíme Vás, abyste jejich prostřednictvím potvrdili Vaši účast v tomto ročníku, případně registrovali nová stanoviště. Přihlašovací údaje pro vaše stanoviště vám brzy přijdou e-mailem.

Na webových stránkách se budou průběžně objevovat další informace. Doporučujeme Vám čas od času na ně zabrouzdat. Krátce před 25. březnem na nich bude zveřejněný plán tras s vysílacími časy pro jednotlivá stanoviště. Zašleme Vám ho rovněž e-mailem.

Registrace nového stanoviště

Když chcete registrovat nově vytvořené stanoviště Keltského telegrafu, pak klikněte na Registrace nového stanoviště. Při registraci nastavte stanoviště jako Potvrzené. Po uložení údajů musí správce vaše stanoviště schválit. To může trvat 1 – 2 dny. Pak se na mapě objeví značka na vašem stanovišti.

Potvrzení účasti u starých čertů na existujících stanovištích

Když chcete potvrdit svoji účast v Keltském telegrafu 2017 a jste u stanoviště uvedeni jako čerti z minulých let, postupujte následovně:
a) Jestliže znáte své přihlašovací údaje (jméno a heslo), pak se můžete Přihlásit a upravovat informace o svém stanovišti. Potvrďte svoji účast v Keltském telegrafu 2017 tím, že vaše stanoviště nastavíte jako Potvrzené. Na mapě zkontrolujte, zda má červenou značku.
Pokud se vám to nedaří, napište nám zprávu.
b) Když neznáte svoje přihlašovací údaje, napište si o ně na e-mail info@keltskytelegraf.cz, ve zprávě udejte název svého stanoviště.

Odhlášení z Keltského telegrafu 2017

Když nechcete nebo se nemůžete účastnit Keltského telegrafu 2017, napište nám na e-mail telegraf@regenerace.cz !

Účast na kterémkoli stanovišti

Keltského telegrafu se můžete zúčastnit na kterémkoli stanovišti, které si vyberete na mapě. Krátce před akcí se v mapě dozvíte i časy, kdy budou stanoviště vysílat.

Můžete rovnou v sobotu večer vyrazit na kopec, anebo se e-mailem domluvit s čertem na podrobnostech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *