Připojíte se dnes večer?

V minulých deseti letech každou první sobotu tisíce lidí vítali na mnoha kopcích naší vlasti i na několika místech v sousedním Slovensku, tedy v Československu, příchod jara. To letos začalo v pátek 20. března ve 4:50 ráno.
Dnes 21. března jsme měli v plánu po jedenácté vysílat poselství světla společně se tak propojit silnou myšlenkou naděje, tak, jak to po celé věky činili naši předci.
Chmurné, temné zimní období je střídáno radostnou nadějí probouzející se přírody, teplem slunečního svitu. Den se stává delším noci, světla je více než tmy!

„Čertům“ z Keltského telegrafu jsem poslal před týdnem prosbu s návrhem, jak letos postupovat (více na Zrušení KT 2020 )
Uvedl jsem v ní mimo jiné:

Propojme se 21. března v 19.30 hodin pouze myšlenkou, ať už budete na svém kopci, kam asi někteří z Vás zamíří nebo budete Vy i další obvyklí účastníci na kterémkoliv jiném místě v přírodě nebo prostě doma.
Poprosme Matku Zemi i všechny bytosti o odpuštění a vyšleme prosbu ostatním lidem k pokoře, úctě a skromnosti. Prosíme o očistu Země a všech bytostí.
Můžete to podpořit světlem ohně, svíčky …..

O síle myšlenky bylo napsáno a vysloveno dostatek přesvědčivých slov.
Dnes je nejdůležitější zastavit další šíření zmíněného viru.
Pokud se dnes, 21. března 2020 večer v 19.30 hodin přidáte, připojte ke své tiché meditaci slova:

Šíření koronaviru se zastavuje.

Případně jiná v podobném duchu. Pokorně a s nadějí.

Děkuji Vám a přeji hodně štěstí!
S hlubokou úctou
Vlastimil Hela
vrchní čert Keltského telegrafu

4 Comments on “Připojíte se dnes večer?”

  1. …. oppidum Stradonice , stanoviště C 19 …..čert Bergix……. hlásí splnění úkolu dle myšlenek p. Hely…..vystoupal jsem na svůj magický kopec ,vládlo chladné počasí , poprosil jsem Bohyni Matku , poděkoval ji za naší ochranu , poprosil jsem Matku Zemi za všechny lidi …… v 19.30 jsem vyslal signál současně se stanovištěm na Krušné hoře F 1 kde byl Robert a vše jsme telefonicky konzultovali…..signál nás propojil všechny v celé vlasti , stejně i v myšlenkách ….Děkuji všem z KT , přestože jste nemohli být na svých stanovištích ….mysleli jsme na vás ….. Bergix

  2. Slánská hora, 21.3.2020, 19:30:
    poprosili jsme Matku Zemi a všechny bohy co existují nebo existovali ať lidem odpustí jejich pýchu a ať ochrání tuto zemi od koronaviru a jiných katastrof.

  3. Diky vsem,
    byl jsem na dalku ve spojeni a myslenkou jsem vyslal signal, necht se za rok sejdeme na kopcich.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *